KONKURS DLA WSZYSTKICH !!!

Biblioteka Publiczna Gminy Niechanowo oraz Komitet Organizacyjny Biegu DYSZKA NIECHANA serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na stworzenie projektu awersu medalu (przedniej części medalu). W konkursie nie ma ograniczeń wiekowych, a prace należy dostarczyć do biblioteki do dnia 31 stycznia 2019 roku. Szczegóły znajdują się w regulaminie, a na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody w postaci:

1. Na mecie każdy zawodnik dostanie medal z awersem właśnie zwycięskiej pracy.

2. Wręczanie nagrody zwycięzcy konkursu na podium.

3. Bon do sklepu Decathlon o wartości 100 zł.

Zapraszamy do udziału.

Regulamin Konkursu Plastycznego

Na Awers medalu „DYSZKA NIECHANA”

Organizator:

Biblioteka Publiczna Gminy Niechanowo, ul. Różana 48, Niechanowo

Komitet Organizacyjny Biegu

Cele konkursu:

• propagowanie sportu/biegania w lokalnej społeczności
  • zaangażowanie w tworzenie nowych inicjatyw w najbliższym środowisku/ społeczności
  • rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności manualnych i artystycznych
  • propagowanie innowacyjnych metod nauczania, wychowania oraz promowanie osiągnięć młodzieży

Zasady konkursu:

• w konkursie mogą wziąć udział wszyscy chętni mieszkańcy Gminy Niechanowo i nie tylko…
  • zadaniem uczestników jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej, która posłuży jako projekt awersu medalu (przednia strona medalu) dla uczestników biegu DYSZKI NIECHANA
  • przewodnim tematem pracy powinien być bieg lub promocja gminy Niechanowo
  • forma i rozmiar pracy plastycznej dowolna (może to być praca plastyczna płaska, przestrzenna, 3D)
  • każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę
  • prace niezgodne z regulaminem nie podlegają ocenie
  • praca na odwrocie powinna być opisana w następujący sposób:

¾    imię i nazwisko autora

¾    numer kontaktowy ( rodzica/opiekuna w przypadku osoby niepełnoletniej)

Warunkiem koniecznym do uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie i dostarczenie wraz z pracą oświadczenia/zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu podpisany przez rodzica/opiekuna (w przypadku osoby niepełnoletniej) (załącznik nr 1).

Kryteria oceny prac plastycznych:

• pomysłowość, oryginalność plastycznych rozwiązań, estetyka, poziom wykończenia

Terminy:

Prace należy dostarczyć do dnia 31.01.2019 roku na adres Biblioteka Publiczna Gminy Niechanowo, ul. Różana 48, Niechanowo

Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 12 lutego 2019rna stronie www.biblioteka.niechanowo.pl.

Wyłoniona zostanie jedna zwycięska praca, która stanie się projektem do stworzenia awersu medalu.

Nagrody:

1. Na mecie każdy zawodnik dostanie medal z awersem właśnie zwycięskiej pracy.

2. Wręczanie nagrody zwycięzcy konkursu na podium.

3. Bon do sklepu Decathlon o wartości 100 zł.

Postanowienia końcowe:

• w celu wyłonienia zwycięzców zostanie powołana komisja konkursowa składająca się z członków Komitetu Organizacyjnego Biegu. Dostarczone prace przechodzą na własność organizatora
  • niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursu,
  • pytania dotyczące konkursu proszę kierować do Doroty Bączyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

lub telefonicznie 61/427 20 02 w godzinach pracy biblioteki.

Załącznik nr 1 do regulaminu konkursu „Na Awers medalu „DYSZKA NIECHANA”